Návrat na hlavní stránku
Archív starších home

  Archív hlavních stránek (home, neboli front) mé sajty. Tak trochu pohled na to, jaký jsem býval cvok. Nabízí se otázka, jak moc se mám stydět za své mládí? Stránky nemají odkazování zpátky, takže se otevírají do nových oken.
  První archivní soubor zahrnuje samotný počátekt této stránky v roce 2004. Co zde bylo dříve? Tuším stránka o Star Treku, kde jsem se pokoušel sepsat veškeré technické a taktické válečné lsti a vychytávky (transport skrze šíty atp.).
  Závěr roku 2005 je poněkud schizofrenní.
  Ke třetímu období dodám snad jen to, že mě Věrka donutila ze stránek odstranit tohle motto.
  Léta páně 2006 a 2007 jsou ve znamení rozjíždění Templářů a vůbec falloutího života... a ano, chození s Iškou. Pak je tu období 2007, 2008 a 2009, tedy docela divoká léta, kdy jsem furt psal pod parou nebo po návratu z nějaké veselé akce. A vypadá to, že z té doby nezbylo vůbec nic.
  Archivací z 19.10.2010 uzavírám pátý úsek existence této stránky, jehož hlavním milníkem byl rozchod s Věrkou a několik dalších nešťastných až vyloženě hloupých životních rozhodnutí.
  Období od 23.04.2010 do 13.09.2011 je archivováno zde, na nula šestce. Charakterizoval bych toto období jako čas emocionální nestability, začátek bydlení s Viky a spoustu výletů do přírody.
  Duben 2011 až duben 2012, to je sedmý záznam. Končí mou svatbou a definitivním přerodem mladistvého punkového intelektuála v muže s napínáky na boty a manžetovými knoflíčky.
  Já nevím, čím to je, ale líbí se mi to, mohl by to být zvyk, měnit sajtu vždycky zjara. Nebo tak něco. Od března 2012 (takže se to trochu překrývá) do června 2013 to tady vypadalo takhle. Je to docela krátké období charakteristické tím, že mám poměrně stabilní práci, stabilní bydlení, partnerku, prostě stabilní život, když nepočítám nějaké ty bitvy s MU, která mě nechtěla jen tak pustit. Vdávala se Tína a Linot a Markéta, hrál jsem Skyrim, poslouchal metal a učil se vypadat jako člověk. Období končí svatbou Lenky a Věrky, růstem bříška mé ženy a hraním Fallout: New Vegas a Fallout: Ressurection.

Návrat na hlavní stránku